مهمترین خبرها
02/1 1397

امام صادق علیه السلام :

كانَ عَمُّنَا العَبّاسُ بنُ عَلِىٍّ نافِذَ البَصيرَةِ

 

اعیاد شعبانیه

 

به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت سما واحد علی آباد کتول :

ماه مبارک شعبان،  بهانه ای است برای دوستی با خدا ماهی که  روشنی بخش دلها و دیدگان مومنین خداجو ست.

ایام خجسته شعبان المعظم همراه با فروغ میلاد با برکت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و نامگذاری آن به نام روز پاسدار ؛ که به عنوان الگویی کارآمد و مردمی با کارنامه ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی نمود پیداکرده اند و نقش محوری در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی  را دارند.

ولادت با سعادت اسوه وفا و ایثار حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، که  تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز است . این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (علیه السلام) هستند، که سالها مقاومت و پایداری در راه دفاع از حریم ولایت را به نمایش گذاشتند و پیام آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

اینجانب فرا رسیدن اعیاد و ولادت ائمه اطهارعلیه السلام ، سوم شعبان ولادت سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و روز پاسدار، چهارم شعبان خجسته میلاد سردار رشید اسلام، علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و پنجم شعبان ولادت امام العارفین و سیدالساجدین حضرت زین العابدین (علیه السلام)را به عموم مردم شریف، پاسداران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق بهره مندی از این ماه پر فضیلت، ماه مغفرت و بندگی را برای همه مسلمانان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

مهندس مهدی صالحی نیا

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما

واحد علی آباد کتول

نشانی پستی
نشانی: استان گلستان علی آباد کتول بلوار دانشگاه (سه راه کبود وال) حوزه معاونت سما واحد علی آباد کتول
صندوق پستی: 93118-49417

تلفن: 34235453-017 , 34235454-017
دورنگار: 6235454-017
google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت